Prestižní cena pro WrapStyle

Každý rok přemýšlí wrappeři z celého světa, kam mohou ještě hranice svého řemesla posunout. Nejlepší a nejkreativnější realizace polepů aut pak ocení Avery Dennison v soutěži Wrap Like a King. WrapStyle potvrzuje svoji výjimečnost a kvalitu v oblasti designu i realizace, protože dokázal se svým uměleckým dílem ovládnout evropský kontinent blízký východ.

Prestižní cenu pro celý WrapStyle, který má již 29 franchízových poboček po světě, převzal Martin Tureček osobně v Las Vegas na přední světové automobilové akci s názvem SEMA Show, kde mimo jiné nasbíral spoustu inspirace a nových kontaktů do roku 2020.

Vítězný návrh pochází z pražské dílny, kde se tak jako v celém WrapStylu kreativitě a experimentování meze nekladou. Polepili své auto černou matnou fólií a na to ručně nakreslili design, který se skládá ze střípků života majitele vozu a každý obrázek a každá linka pro něj něco znamená. Ukazují tím, že i auto může sloužit jako malířské plátno nebo může nést příběh či význam jako například u tetování a zákazník si může na auto vymyslet úplně cokoliv.

Naším hlavním cílem je podělit se o naše zkušenosti s lepením a zajistit, aby naši zákazníci byli co nejvíce spokojeni. Každý výsledek kombinuje perfektní servis s vysoce kvalitními materiály a speciální přístup ke každému z našich zákazníků.

Šestinásobné regionální a čtyřnásobné kontinentální vítězství v této soutěži WLAK a tisíce spokojených zákazníků nás utvrzuje v tom, že děláme svou práci dobře a plníme si tak svůj sen.

https://www.youtube.com/watch?v=EJRO6vAakGQ

 

        

 

Zdroj: WrapStyle

About the author