Iron Warriors. Když je pro vás síla a kondice jednou z priorit

Je pro vás silový a kondiční trénink jednou z priorit? Chcete, aby vaše snaha přinášela skutečné výsledky? Usilujete o to, aby váš sportovní výkon byl maximální? Jednou z možností, kterou máte, je stát se železným válečníkem… Prostě se zapojíte do projektu Iron Warriors a můžete počítat s osobní i on-line konzultací a dalšími službami. S touto aktivitou se Radek Vašík účastnil soutěže Můj první milion a dokázal projít až do finálové části.

Prostě se zapojíte do projektu Iron Warriors a můžete počítat s osobní i on-line konzultací a dalšími službami. S touto aktivitou se Radek Vašík účastnil soutěže Můj první milion a dokázal projít až do finálové části.

„Mým cílem je poskytnout rekreačním, amatérským a profesionálním sportovcům co nejvíce kvalitních informací o tom, jak se vhodně stravovat a trénovat a zlepšit tak nejen sportovní výkon, ale také životní styl,“ říká Radek Vašík. A jeho rady rozhodně váhu mají – má několik cenných triumfů v kulturistice a především powerliftingu, kterému se dodnes aktivně věnuje. „Veškeré informace o tréninkových a stravovacích postupech jsou založeny na vědeckých podkladech a jsou vyzkoušeny v praxi. Jak mnou samotným, tak klienty, mezi které patří například hokejisté HC Aukro Berani Zlín či reprezentanti v silovém trojboji,“ dodává Vašík.

Mít schopnosti a nápad, to je jedna věc. Pokud hodláte na svém projektu vydělat, hodí se rady od odborníků. Právě tuto možnost nabízí soutěž Můj první milion pořádaná Technologickým inovačním centrem Zlín. V ní se Radek Vašík rozhodně neztratil, probojoval se do finálového kola. „Soutěž mi pomohla především uspořádat myšlenky a navrhnout pevný směr, kterým bych chtěl své podnikání směřovat. Součástí soutěže byl nespočet seminářů s osobnostmi českého podnikání, z kterého jsem si odnesl mnoho cenných poznatků o tom, jak podnikatelský záměr zlepšit,“ ohlíží se za soutěží.

A jak se projektu Iron Warriors daří? „Aktuálně podnikání funguje na plné obrátky v rámci on-line i osobních služeb. V následujících měsících mám v plánu zapracovat na vytvoření on-line produktů a rozšíření webové platformy a postupně přesunout hlavní zaměření podnikání právě na on-line sféru,“ uzavírá Radek Vašík. Více na www.ironwarriors.cz.

www.mujprvnimilion.cz

About the author