Mapování české start-upové scény

CzechInvest, Keiretsu Forum a další partneři spojili síly a mají společný cíl. Zmapovat českou startupovou scénu a za pomoci českých startupů, investorů, inkubátorů, akcelerátorů, korporací, obchodních komor, podnikatelů a veřejnosti zjistit jaký je aktuální stav. Jak to vidí hlavní aktéři české startupové scény? A kdo to přesně je? I to se dozvíte v připravovaném dokumentu.

Startupový report by měl být publikován v první polovině roku 2020 a nyní je čas na oslovení všech subjektů, které  budou v reportu zmíněny. Aby partneři projektu zajistili kvalitní data, potřebují získat feedback od aktérů startupové scény. A tím jste právě vy. Pomozte a vyplňte dotazník. Pomůžete zajistit kvalitní a objektivní report, který nám ukáže aktuální stav české startupové scény.

Pokud se chcete dozvědět více, přijďte na workshopy, které v rámci dotazníkového šetření pořádá Keiretsu Forum. Workshopy se konají úterý 19.11., 26.11., 10.12. a 17.12. vždy od 18h v sídle Keiretsu Forum Malá Štupartská 7/634, Praha.

Pokud by se někdo chtěl zúčastnit, prosím kontaktujte pány Daniela Šenkýře, senkyr@keiretsuforum.eu  nebo Martina Bočka martin_bocek@marketingovyvyzkum.com , kteří vám rádi poskytnou více informací a účast potvrdí.

Dotazníky jsou k vyplnění zde

About the author