Technologické inovační centrum Zlín pořádá seminář věnovaný Lean Managementu

Které nástroje a metody povedou k tomu, aby byla firma štíhlá? Jak řešit problémy kreativně? Co jsou myšlenkové mapy? A co znamená Paretovo pravidlo? Odpovědi nejen na tyto otázky nabízí seminář věnovaný lean managementu, který pořádá Technologické inovační centrum Zlín.

 

Celodenní Seminář, věnovaný moderními managementu, optimalizaci procesů, zvyšování efektivity a budování štíhlého podniku, se uskuteční 31. května v prostorách Technologického inovačního centra Zlín ve 23. budově továrního areálu. Jde o součást projektu Smart Akcelerátor Zlínského kraje, jehož cílem je především zvýšit konkurenceschopnost regionu v oblasti podnikatelských inovací. „Seminář je bezplatný, vzhledem k omezené kapacitě sálu je ale nutná rezervace a potvrzení účasti nejpozději do 28. května,“ podotýká Irena Černá z Technologického inovačního centra Zlín.

Rezervace a více informací na cerna@ticzlin.cz.

Pozvánka na seminář Lean Management.

V loňském roce se díky projektu Smart Akcelerátor Zlínského kraje uskutečnilo 12 seminářů, věnovaných například technologickým trendům, time managementu, inovacím byznys modelů či marketingu sociálních sítí. V obdobném rozsahu pokračují aktivity i v letošním roce. Výběr témat pro semináře navazuje na koncepční dokumenty kraje, v nichž jsou identifikovány problémy bránící zvyšování konkurenceschopnosti v oblasti vývoje, inovací či výzkumu a tím dalšímu ekonomickému rozvoji regionu.

Další informace

Irena Černá

projektový asistent

+420 731 991 226

E-mail: cerna@ticzlin.cz

 

Technologické inovační centrum s.r.o.

Vavrečkova 5262, budova 23, 760 01 Zlín

www.inovacnipodnikani.cz

About the author