Podnikatelský inkubátor

To nejlepší místo pro start podnikání

Kancelář v moderních prostorách na prestižní adrese a za zvýhodněnou cenu. To samo o sobě představuje skvělou nabídku. V případě podnikatelského inkubátoru ve Zlíně získáte ale daleko více.  Pokud stojíte na startu svého podnikání, komplexnější nabídku nikde jinde nenajdete.

S čím vším tedy můžete počítat? Nabízíme například poradenství a vzdělávání, do něhož jsou zapojeni odborníci i úspěšní podnikatelé. Velmi atraktivní jsou také akcelerační programy či odborná pomoc s vyhledáváním finančních zdrojů. Co z toho využijete, záleží jen na vás.

A ještě něco. Podnikatelský inkubátor nabízí jeden nepřekonatelný a jinde těžko získatelný benefit. Budete součástí komunity lidí, naladěných na stejnou vlnu. Můžete se od nich inspirovat či s nimi spolupracovat. Prostě na to nebudete sami.

i možnosti pro postupný rozjezd. Nikoho neškatulkujeme, nikomu nenabízíme zbytečnosti. Služby si můžete poskládat podle svých potřeb. A to samé platí i pro celkový režim:

  • Podnikatelský inkubátor – prostě máte pronajatu vlastní kancelář
  • Co-working centrum – spolu s ostatními sdílíte jeden velký open office
  • Virtuální inkubátor – řešení pro ty, kterým zatím stačí jen sídlo

Podnikatelský inkubátor provozovaný Technologickým inovačním centrem sídlí v budově číslo 23 v bývalém baťovském areálu (Vavrečkova 5262, 760 01 Zlín). Více informací najdete ZDE. Pokud vám Zlín nevyhovuje, podívejte se na nabídku v jiných lokalitách ZDE.

Kontakt

Ing. Petr Konečný
vedoucí oddělení PI a VTP
tel: +420 573 776 255
mobil: +420 739 570 790
e-mail: konecny@ticzlin.cz