Inspirativní setkání se Soňou Jonášovou

Technologické inovační centrum a Zlínský kraj Vás srdečně zve na inspirativní setkání s Ing. Soňou Jonášovou, ředitelkou Institutu Cirkulární Ekonomiky, na téma „Odpadové hospodářství s konkretizací pro oblasti průmyslu“, které se uskuteční dne 8. 4. 2019 od 13:00 do 17:00 hodin ve Zlíně, v budově 14|15 Baťův institut, Sál A.

Čím dál tím častěji slýcháme, že vytváříme příliš mnoho odpadů, produkujeme nadměrné množství CO2, žijeme v době plastové, dochází zdroje primárních surovin a je nutné omezit spotřebu.

To, že svými každodenními činnostmi a způsobem života ovlivňujeme životní prostředí, je neoddiskutovatelné a to, že je nejvyšší čas s tím něco udělat také.

  • Je východiskem CIRKULÁRNÍ EKONOMIKA?
  • Jak ji lze v běžném životě využít?
  • Jakou příležitostí je pro podnikatele?
  • Věděli jste, že se cirkulární ekonomika dotýká i legislativních změn pro podnikatele?
  • Řeší cirkulární ekonomika jen problematiku odpadů, nebo ji lze implementovat i v jiných oblastech jako jsou stavby, energie, voda?

Soňa Jonášová

Zakladatelka a ředitelka Institut Cirkulární ekonomiky

Soňa absolvovala zemědělské inženýrství na Mendelově univerzitě. Sama zastává heslo, že „sami musíme započít změnu, kterou chceme vidět kolem sebe“. Zajímá se o udržitelný rozvoj, produkci potravin, zemědělství, „cradle to cradle“ systémy, cirkulární ekonomiku, networking v podobě možnosti stáží pro studenty vysokých škol. .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Účast na akci je zdarma. Kapacita akce je omezena, svou účast potvrďte nejpozději do 1. 4. 2019 na e-mailové adrese andrea.travnickova@kr-zlinsky.cz.

KONTAKT

Zlínský kraj, Tř. Tomáše Bati 21, 761 90 Zlín, Ing. Andrea Trávníčková, tel. 577 043 825.

 

Pozvánka ke stažení

About the author