Redline Partner: Dodávky technologie i znalostí

Píše se rok 2014. Jan Pančocha a Ondřej Bezděk zakládají firmu Redline Partner s.r.o. Jako zkušení odborníci na telekomunikační byznys s ní vyhráli tendr vyhlášený Vodafone Czech Republic a.s. na zajištění dodavatelské činnosti v regionu Morava jih a Zlínský kraj. „Při naší činnosti jsme se neustále setkávali a setkáváme s tím, že řada uživatelů má značné mezery v užívání informačních technologií,“ říká Jan Pančocha. Letos se tak zrodil další byznys plán a Redline Partner s ním zamířili do podnikatelského inkubátoru provozovaného Technologickým inovačním centrem Zlín.

„Od roku 2018 se na základě zkušenosti se zákazníky specializujeme na poradenství a zaškolování v uživatelském používání mobilních telefonů, aplikací, internetu a PC,“ popisuje ve stručnosti záměr Jan Pančocha. „Primární zaměření bude na začátečníky, které si postupně vychováme v pokročilé uživatele. Chceme se zákazníky dlouhodobě pracovat v rámci kurzů a případně vzdělávacích kroužků. Hlavní záměr je předat zkušenosti těm, pro které je dnešní elektronická rychlá doba málo srozumitelná a trochu jim ulehčit a snad i obohatit život,“ dodává Jan Pančocha.

A proč padla volba na Technologické inovační centrum Zlín? „Kromě jiného se nám zamlouvá, že jde o lukrativní adresu v centru Zlína. Za dobrou cenu a v prostředí mladých firem a inspirujících lidí,“ shodují se oba podnikatelé.

www.redlinepartner.cz

About the author