! ZRUŠENO ! FuckUp night se přesouvá na 21. 10. 2020

Přátelé, je nám to velmi líto, ale akce nebude. Vláda ČR v souvislosti s aktuální situací zakázala veškeré akce s účastí nad 100 osob, což samozřejmě respektujeme. Ale neplakejte, nezoufejte. Všichni spíkři včetně Adéli Elbel nám potvrdili nový termín: 21. října. Stejný místo, stejný čas 🙂

Ti, co máte zakoupené lístky, budete informováni emailem o dalším postupu.

Alternativní večery plné radosti z nezdaru druhých už potřetí ve Zlíně.

Technologické inovační centrum spolu s partnery Vás zve na FuckUp Night s podtitulem „Nepoděláš, nevyděláš“!

Své průsery v byznyse a životě zde před lačným publikem obnaží Adéla Elbel, David Miklas, Tomáš Jindříšek, Viktor Jurčík a další za chabé moderace městského hackera Tomáš Studeník.

Kdy? 21. října 2020, od 19:00 – 21:00 hod.

Kde? TIC, Vavrečkova 5262, Zlín

Spíkři:

Adéla Elbel je česká nederlandistka a překladatelka z nizozemštiny, zpěvačka, performerka, textařka, herečka a komička. Je členkou ženského hudebního dua Čokovoko.

David Miklas je podnikatel. Po prodeji společnosti na 3D tiskárny be3D se nyní věnuje stavbě realistického leteckého simulátoru a staví luxusní elektrolodě.

Tomáš Jindříšek  je od roku 2012 Managing Partner agentury Dark Side. V roce 2019 spoluzaložil holding Digital First Marketing Group, který nyní vlastní Dark Side a zároveň největší moravskou digitální agenturu PRIA. Předtím působil deset let jako ředitel OgilvyInteractive, internetové divize mezinárodní reklamní sítě Ogilvy.

Viktor Jurčík je zakladatelem společnosti Explicit Invest s.r.o., která svým klientům pomáhá zavést pořádek do financí a zajistit jejich zhodnocení.

POZOR! Omezený počet míst. Lístky k mání jen online předem pouze na www.loopeny.cz

Akci nelítostně fandí CzechInvest, CEE Hacks, CE-PA, PRIA, Dark Side a.s.

About the author