Petr Eliáš / Inspectum

Petr pomáhá lidem na začátku jejich podnikání. Rád mluví, hlouposti vám rozmluví, nalezne rizika a ukáže příležitosti. Jako projektový manažer již rozjel celou řadu společností a projektů lokálních i globálních. Podnikání je jeho hobby celý život.

 

Jaká byla vaše cesta k prvnímu milionu?

Moje cesta byla velice pracná a naštěstí i zábavná, ale i tak si myslím, že na řadu věcí bylo potřeba i kus štěstí. Vážným zájemcům poskytnu na osobním setkání můj osobní příběh a rád pomohu. Pokud počítáte s tím, že to musíte odpracovat, tak vám to vůbec nevadí.

Co považujete na podnikání za nejtěžší?

Své podnikání musíte přežít a najít si čas na nalezení optimálního životního stylu. Najděte harmonii mezi rodinným a pracovním životem. Nikdy neztrácejte víru v sebe, když spadnete, tak se zvedněte a jděte dál! Chvalte a naučte se poděkovat těm co vám pomáhají.

Jaká byla vaše největší chyba v podnikání?

Za největší chybu bych považoval něco nepodniknout, a to v mém životě nenastalo. Dejte si pozor na lenost v komfortní zóně, a vybírejte si k sobě fajn spolehlivé spolupracovníky.

Co byste vzkázal všem, kdo chtějí do projektu Můj první milion?

Jděte rozhodně do toho, naberete zkušenosti a poznáte nové lidi. Zjistíte, co nevíte, a naučíte se, co neumíte. Klidně se s námi porotci hádejte a bojujte za svůj záměr. Můžeme vám pomoci zažít lepší život. Přeji Vám pevné zdraví, kus štěstí a mnoho radosti v životě i práci. Držím vám palce!

 

www.mujprvnimilion.cz

About the author