Mobilní stojan pro roboty od ZLIN ROBOTICS  slaví další úspěch.

Zlínská firma ZLÍN ROBOTICS slaví další celosvětový úspěch – tentokrát přímo u společnosti TECHMAN. Za univerzální mobilní stojan (UMS) pro kolaborativní roboty TM5 získala prestižní certifikát TM Plug & Play.

Univerzální mobilní stojan UMS byl vyvinut v průběhu roku 2018. Jedná se o stojan speciálně vytvořený pro kolaborativní roboty TECHMAN, který má za úkol usnadnit manipulaci a zrychlit přemisťování robota po pracovišti. To dělá z už tak jednoduchého robota ideálního spolupracovníka i pro ty, kteří s průmyslovými roboty nemají mnoho zkušeností.

Stojan UMS byl také představen obchodnímu a aplikačnímu oddělení přímo z firmy TECHMAN při příležitosti jejich návštěvy ZLÍN ROBOTICS. Stojan firmu TECHMAN velmi zaujal a díky tomu se 3 exempláře stojanů podívaly v dubnu roku 2019 na nejdůležitější světový veletrh v oboru strojírenství Hannover Messe. I tam se těšily obrovskému zájmu ze strany návštěvníků a distributorů robotů TECHMAN z celého světa.

Obrovský zájem a velmi pozitivní ohlasy firmu ZLÍN ROBOTICS inspirovaly k tomu, aby požádala samotnou společnost TECHMAN o udělení prestižního certifikátu TM Plug & Play, který je garancí kompatibility, použitelnosti a spolehlivosti UMS s roboty TECHMAN.

Stojan UMS se tak úspěšně zařadil mezi oficiálně doporučené doplňky ke kolaborativním robotům TECHMAN a brzy se objeví také mezi produkty na oficiálních stránkách firmy.

Cena České spořitelny, a.s. pro ZLIN ROBOTICS

Stojan UMS není jediný produkt z dílny ZLÍN ROBOTICS. Kromě něj patří mezi její výstupy programování robotů, vývoj jednoúčelových strojů a robotických pracovišť a například i unikátní studijní robotická pracoviště. Právě za tyto vývojové aktivity získala v roce 2018 firma ZLÍN ROBOTICS speciální ocenění „Cena České spořitelny a.s.,“ která byla firmě udělena během slavnostního večera při příležitosti vyhlášení Inovační firmy Zlínského kraje, za přínos v oblasti Průmyslu 4.0 a vzdělávání.

 

Pro více informací o firmě ZLÍN ROBOTICS navštivte jejich webové stránky https://www.zlinrobotics.cz

ZLIN_ROBOTICS_leták

About the author