Seminář Kreativní Evropa

KREATIVITA, DESIGN, TALENT, UMĚLECKÁ TVORBA
versus
PRODEJ, PRŮMYSL, HDP…

V dnešním světě se tyto pojmy čím dál více prolínají. O tom jak a v čem se dozvíte v několika blocích připraveného semináře.

Seminář se uskuteční 13. 11. 2019 od 15 – 18 hod. v Technologickém inovačním centru, Vavrečkova 5262 ve Zlíně.

K prodeji zboží již dávno nestačí jen jeho funkčnost, ale čím dál tím víc se na něm podílí také design a příběh. A že tento trend není nikterak malý, dokazuje fakt, že se nyní tvoří Národní strategie pro kulturní a kreativní průmysly. V čem bude strategie spočívat je jedním z témat, které budou součástí semináře.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=237&v=OdD1FtdHaKw

V Evropské unii již od roku 2014 funguje program Kreativní Evropa, který podporuje kinematografii a kulturní a kreativní odvětví. Jaké projekty podporuje, jaké prostředky je možné čerpat a jaké jsou obecně podmínky vám sdělí Daniela Staníková z kanceláře Kreativní Evropa.

Jakou má design přidanou hodnotu?
Kvalitní design ukáže vašim zákazníkům, že vám na nich záleží a chcete být pro ně výjimeční a nezapomenutelní. Lukáš Trčka z Czechinvestu se rozpovídá o možnostech a výhodách zapojení designu v prodeji vašich produktů.

Autorské právo se dnes dotýká každého z nás, především s ohledem na čím dál větší využívání informačních technologií. Advokát Jaroslav Juráš shrne základní pravidla autorskoprávní ochrany.

Máte-li zájem se zúčastnit, přihlaste se na mail: kostelnikova@ticzlin.cz, nejpozději do 12. 11. 2019.

 

About the author