První konference k Průmyslu 4.0 ve Zlínském kraji

Jaké jsou technologické trendy v průmyslových odvětvích klíčových pro Zlínský kraj? Jak se vypořádat s nedostatkem zaměstnanců prostřednictvím Průmyslu 4.0? Či jak nahradit papíry moderními technologiemi? Nejen těmto tématům bude věnována unikátní konference ZLINTECH, která se uskuteční 14. listopadu v hotelu Baltaci Atrium ve Zlíně. Pořádá ji Technologické inovační centrum Zlín, jehož úkolem je mimo jiné vytváření podmínek pro vznik a rozvoj inovačních firem.

„Cílem této konference je seznámení s technologickými trendy Zlínského kraje a představení firem, které úspěšně aplikují principy konceptu Průmysl 4.0,“ říká Alena Vyškovská z Technologického inovačního centra Zlín. Mezi návštěvníky konference budou především zástupci firem, podnikatelé Zlínského kraje, případně studenti technických oborů, ale vítáni jsou všichni, kteří se vývojem technologií a průmyslu zabývají.

Program bude zahájen v 9.00 prezentací týkající se trendů vývoje v oblasti hlavních průmyslových odvětví Zlínského kraje, od 13.00 budou představovány projekty firem, které se již nyní zabývají nastupujícím trendem Průmyslu 4.0. Po celou dobu konference bude probíhat doprovodný program, ve kterém například agentura Pixman.cz předvede virtuální vitríny, nebo ZLÍN ROBOTICS kolaborativní roboty.

Podrobné informace jsou k dispozici na webových stránkách www.zlin.tech, zde je také možnost se na blížící se akci přihlásit.

 

About the author