Glorious – konference plná superlativů

Partnerem projektu je i Technologické inovační centrum Zlín

Největší byznys akce pro ty, kteří se rozhodli uspět. Tímto mottem se prezentuje prestižní konference Glorious, s jejíž přípravou pomáhá i Technologické inovační centrum Zlín. A rozhodně nejde o žádné přehánění. Kde jinde si můžete na jednom místě poslechnout zkušenosti a postřehy nejvýše postavené české manažerky ve světě, nejzkušenějšího českého krizového manažera, zakladatelů úspěšných firem, globálních marketérů či respektovaných investorů? Jedině v Brně na konferenci Glorious ve dnech 3. až 5. května.

Pavel Turek, Dalibor Dědek, Santa Čermáková, Milan Vašina či Karel Vacek. To je jen ukázka toho, s jakými jmény je konference Glorious spojena. Všech 15 přednášejících má jedno společné – zvítězili proto, že vytrvali. Vedou miliardové firmy, řídili tisíce lidí, jsou špičkou ve svých oborech. Nyní jsou připraveni se o to nejcennější, co se ve své kariéře naučili, podělit s těmi, kteří stojí na začátku – především se studenty a mladými lidmi, kteří se rozhodli prorazit. „Právě na tuto cílovou skupinu míří značná část našich aktivit. Proto pomáháme s přípravou této prestižní akce, kterou vnímáme jako skvělé rozšíření možností vzdělávání a získávání nových zkušenosti nejen pro naše klienty,“ říká marketingová manažerka Technologického inovačního centra Zlín Olesja Lancevská.

Konference Glorious toho nabízí opravdu hodně. Kromě zmíněných přednášek 15 špičkových odborníků také sérii tří desítek workshopů věnovaných oblastem leadershipu, strategii, osobnímu rozvoji či managementu – a i v tomto případě patří jména lektorů k těm nejzvučnějším v České republice. Další aktivitou je New Age, kdy se o své inspirující životní příběhy podělí osm mladých lidí, kteří navzdory údajům v rodném listě už vystoupali hodně vysoko. Na konferenci, zaměřené hlavně na mladé lidi, nebude samozřejmě chybět možnost neformálního setkání s přednášejícími, lektory a ostatními účastníky v chill out zónách či na afterparty. Více na www.konferenceglorious.cz.

 

Aktivity Technologického inovačního centra Zlín

Technologické inovační centrum Zlín je společným podnikem Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a Zlínského kraje. Dlouhodobě podporuje začínající podnikatele prostřednictvím různých typů vzdělávacích aktivit či soutěže Můj první milion. V budově 23 v továrním areálu provozuje podnikatelský inkubátor či nabízí prostory pro co-working. Více na www.inovacnipodnikani.cz.

 

Další informace

Mgr. Olesja Lancevská

marketing, PR

+420 739 570 792

E-mail: lancevska@ticzlin.cz

 

Technologické inovační centrum s.r.o.

Vavrečkova 5262, budova 23

760 01 Zlín

www.mujprvnimilion.cz | www.inovacnipodnikani.cz | www.inkubatorzlin.cz

 

About the author