HB RING: TEP MILOVANÉ OSOBY V REÁLNÉM ČASE NA VAŠEM PRSTENU

Společnost TheTouch sídlící v našem podnikatelském inkubátoru v budově Technologockého inovačního centra ve Zlíně odstartovala svůj první projekt. Originální a jedinečný snubní prsten HB Ring vyvíjeli čeští, švýcarští a japonští výrobci 2 a půl roku.

TheTouch-Logo

Posláním TheTouch je dělat nejosobnější nástroje na propojování lidí. Produkt HB Ring, který vám umožní v reálném čase vidět a cítit srdeční tep milované osoby přímo prostřednictvím vašeho prstenu, byl spuštěn 29. července 2016 na adrese www.thetouchx.com.

HB Ring je vytvořený ze safíru a růžového zlata (nerezová ocel ve standardní verzi) a vyznačuje se tenkým svítícím páskem uprostřed obvodu prstenu. 

TheTouch-HB Ring 1Band

Předobjednávky na limitované množství kusů HB Ring (jen 1050 párů) byly spušteny 2. Srpna 2016. Cena $599.00 (14 499Kč) zahrnuje jeden pár prstenů HB Ring, podpůrnou mobilní aplikaci a dva nabíjecí boxy. HB Ring prsteny bude také možné zakoupit i ve variantě z plného růžového zlata za cenu $2,990 (72 499Kč). První kusy se začnou odesílat v listopadu 2016.

HB Ring je skvělý pro všechny, kteří v rámci svého povolání musí nasazovat život např. vojáci, policisté, záchranáři apod. a jejichž partneři či partnerky se o ně dennodenně strachují. HB Ring tak umožní párům zkontrolovat, zdali je vše na druhé straně v pořádku, aniž by se navzájem museli vyrušovat.

Jedná se též o alternativu pro stále narůstající počet lidí, kteří se vyhýbají nošení tradičních snubních prstýnků včetně Marka Zuckerberga, prince Williama, Caseyho Neistata a mnoho dalších.

HB Ring byl inspirován vírou Vena Amoris a pokračuje tak v dědictví poháněném moderními technologiemi.

Více informací naleznete ZDE.

About the author