FUCK-UP night poprvé ve Zlíně

KONEČNĚ! První Fuck-up night bude i ve Zlíně. Pořádáme ji ve spolupráci s Fuck-up nights Prague a máte se na co těšit! Technologické inovační centrum ve Zlíně zaplní své prostory už 12. 12. 2017 několika podnikatelskými přešlapy, u kterých se můžete nejen pobavit, ale zároveň inspirovat.

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 první FuckUp Night uskutečnila. Dnes se koná každý měsíc ve více než 130 metropolích světa. První ročník FuckUp Nights Prague proběhl již v prosinci 2014.

Setkání mají za cíl především oslavit neúspěch, jakožto zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života. Z neúspěchu je třeba se poučit a nechat si jím rozšířit obzory. Hosté ve svých krátkých přednáškách (cca 10 minut) promluví o svých největších fuckupech a rozeberou, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.

Ta první zlínská otevře dveře ve 23. Budově SVITu v Technologickém inovačním centru už 12. 12. 2017 od 19 hodin. Po skončení večera mocná afterparty v BLOK 12. Doporučujeme lupeny koupit zavčasu, ať vám je nikdo nevyfuckne.

Více info zde https://www.loopeny.cz/akce/fuckup-night-zlin-vol-i_a52 nebo na www.fuckupnights.cz.

About the author