Firmy chtějí zavádět produkty Apple

Svět moderních firem přechází na nový model, ve kterém mají zaměstnanci přístup k produktům Apple a využívají je k chodu firmy.

Jak probíhá nasazování Apple produktů do firmy a na co vše se připravit se měli možnost zájemci dozvědět na semináři, který pořádalo Technologické inovační centrum a Česká spořitelna. Setkání se uskutečnilo v úterý 24. 9. 2019 ve zlínském hotelu Baltaci Atrium. O své zkušenosti s implementací iOS se podělily firmy Ray Service, Heineken ČR a Česká spořitelna. První jmenovaný je český výrobce kabelových svazků a elektronických systémů pro speciální pozemní techniku a letectví a podařilo se jim propojit ERP systém s výrobou i se sklady a plně digitalizovat výrobu. Pro Apple a operační systém iOS se firma rozhodla proto, že je intuitivní a uživatelsky přívětivější. Svou roli také sehrálo vyšší zabezpečení systému. Dnes mají ve firmě v provozu na dvě tabletů.

Pivovar Heineken ČR byl průkopníkem využití technologie Apple v rámci celého nizozemského koncernu a podílel se na vývoji aplikace, kterou používají pro řízení výroby a procesů ve firmě.

Česká spořitelna jako první banka na českém trhu implementovala na internetové stránky službu Apple Business Chat, díky které lze jednoduše přes iMessage komunikovat s bankéřem. Nástroj zlepšuje a sjednocuje rozhovor s klientem, radí, provádí prodejem, zasvěcuje do DIGI světa a zrychluje rutinní procesy a také zvyšuje důvěru klienta. Každý bankéř má nyní k dispozici svůj tablet.

Na semináři prezentoval také certifikovaný trenér pro nasazování mobilních technologií ve firemním prostředí Petr Vyhnálek. Ve své prezentaci se zamýšlel nad dosavadním vývojem techniky a technologií a jaké bude směřování rozvoje technologií do budoucna. Na závěr prozradil několik užitečných tipů a triků, jak díky produktům Apple lépe zvládat každodenní pracovní úkoly a jak si lépe organizovat čas, schůzky a maily a jaké aplikace k tomu použít.

 

Kontakt:

Lenka Kostelníková

Marketingový specialista

Technologické inovační centrum s.r.o.

Tel: +420 733 690 867

Email: kostelnikova@ticzlin.cz

 

Fotogalerie

   

   

   

 

 

About the author