Grafika, foto, video. CONO nabízí kvalitu i komplexnost

Grafické práce, tvorba logotypů a korporátní identity, reklamních bannerů, katalogů, FB postů, grafiky webů, fotografické práce, postprodukce fotografií, natáčení krátkých promo spotů a videí. To je hlavní náplní značky CONO, která od letošního roku sídlí v prostorách Technologického inovačního centra Zlín. Stojí za ní dvojice zkušených harcovníků se zkušenostmi z velkých firem i agentur. „Ideální spojení našich vědomostí a zkušeností nás přivedlo k myšlence společného podnikání a tvorby pod značkou CONO,“ říká k tomu Tomáš Novosád, grafik, fotograf a retušér.

Záměrem je předávat a poskytovat komplexní služby v oblasti digitální tvorby a designu. Umí nabídnout velký rozsah služeb na míru – od nafocení fotografií, retuší, vytvoření webu či profilu na sociálních sítích až finální tištěný výstup, například katalog. „V týmu jsme lépe schopni reagovat na přání zákazníka a vyhovět jeho požadavkům,“ vysvětluje Tomáš Novosád. Mezi klienty studia CONO patří jak přímí zákazníci, tak i komunikační a marketingové agentury.

Zkušenosti, klienti i plán dalšího rozvoje – to vše studio CONO mělo. Zbývalo jen nalézt vhodné prostory pro samotnou tvorbu i setkávání s klienty. „Pro naši práci je také důležitý fotoateliér, abychom mohli naplno rozvinout naše služby. Kvalitní produktová fotografie či portrét vyžadují zázemí profesionálně vybaveného ateliéru,“ říká Tomáš Novosád s tím, že toto vše nalezli v budově 23 v továrním areálu ve Zlíně. „A jako bonus díky reprezentativním prostorům získáváme na důvěryhodnosti,“ uzavírá.

f: https://www.facebook.com/conodigitalstudio/

About the author