Veletrhy v Dubaji a Teheránu

Metal Middle East – podporovaný veletrh

Nenechte si ujít možnost zúčastnit se za výhodných podmínek prestižního veletrhu METAL MIDDLE EAST 2017 v Dubaji.
Veletrh je zaměřen na metalurgickou technologii, technologie tváření, stroje pro slévárenství a zpracování kovů a další příbuzná odvětví.  Koná se v dubají 17. – 19. prosince 2017.

V oblasti Perského zálivu je řada zemí s vysokou spotřebou oceli a tento trh očekává růst.

V rámci projetu NOVUMM se můžete zúčastnit na společném stánku České republiky, pod záštitou agentury CzechTrade. Jedná se o účast s finanční podporou, která je výrazně levnější, než individuální stánek na veletrhu.

http://www.spcr.cz/aktivity/proexportni-servis/veletrhy-vystavy/10540-metal-middle-east-2017

 

IOGRPE 2017 – podporovaná účast na veletrhu v Teheránu

Využijte možnost prezentovat Vaši firmu v rámci společné české účasti na veletrhu IOGRPE 2017, který se uskuteční v termínu 6. – 9. května 2017 v Teheránu v Íránu.
Veletrh se zaměří na energetiku, geofyziku a geologii, projektování a stavbu ropných vrtů a plošin, zařízení pro ropný a plynárenský průmysl, stavbu plynovodů
a jejich ochranných zařízení, rafinerie a petrochemii, stavebnictví v energetice, stavbu zásobníků ropy a zemního plynu a specializovaná zařízení, servis a služby pro petrochemii.

Uzávěrka přihlášek je 15.2. 2017

Detaily zde:

http://www.spcr.cz/aktivity/proexportni-servis/veletrhy-vystavy/10544-iogrpe-2017-ceska-oficialni-ucast-na-veletrhu-v-teheranu

About the author