Aktuální verze katalogu START-UP firem Zlínského kraje

Technologické inovační centrum připravilo opět aktuální verzi Katalogu START-UP firem Zlínského kraje. Součástí prezentace je 20 start-upů, které rozvíjely v roce 2016 své aktivity na území Zlínského kraje. K dispozici je jak tištěná tak online verze katalogu.

Katalog slouží jako prezentace začínajících firem, které působí v podnikatelských inkubátorech nebo jako samostatné jednotky na území Zlínského kraje. Představuje jednotlivé profily start-upů a jejich hlavní produkty či služby. V seznamu dohledáte také kontaktní osoby či webové prezentace firem.

Prezentace zahrnuje také úspěšné podnikatelské projekty, které vzešly z letošní soutěže Můj první milion, členy podnikatelských inkubátorů v regionu a další úspěšné začínající firmy ze Zlína a okolí. V katalogu tak najdete např. informace o start-upech jako Mainview, MECH:DESIGN, Noir, DOLLER, Femme Fatale Dress, Creepy a další.

Katalog START-UP firem Zlínského kraje je k dispozici online na adrese www.inkubatorzlin.cz nebo formou tištěného katalogu v Technologickém inovačním centrum ve 23. budově SVITu ve Zlíně od pondělí 12. 12. 2016.

About the author